Would you like to view this site in English?

Click here

Допомагаємо українцям розвивати цифрові навички, опановувати нові професії та переймати досвід лідерів думок

BecomingX Ukraine — це безплатна платформа для навчання та розвитку дітей і дорослих, школярів і студентів, яка надає доступ до інтерактивних курсів, відео від лідерів думок, а також до освітніх ресурсів від провідних світових компаній — Britannica, CENTURY та інших.

Подивіться фільм Зареєструватися

Підтримка проєкту

Платформа BecomingX Ukraine є ініціативою BecomingX Foundation — благодійної організації, яку створила компанія BecomingX для підтримки людей за межами Великої Британії.

Проєкт реалізовано за підтримки світових компаній Accenture та Amazon, які надали фінансування, контент та експертну допомогу для створення платформи.

 • Ua Landing Logo Accenture
 • Ua Landing Logo United24
 • Ua Landing Logo Bxfoundation
 • Ua Landing Logo Diia
 • Ua Landing Logo Amazon

Контент для навчання, розвитку та самореалізації

 • Інтерактивні курси з  тематичними відео, дослідженнями та вікторинами українською мовою.            
 • Курси з працевлаштування, які допоможуть оцінити та розвивати свої професійні навички, шукати вакансії, складати та подавати резюме, супровідні листи, проходити співбесіди, налагоджувати стосунки та розвиватися на робочому місці.
 • Курси про цифрові навички, зокрема про розвиток технологій та їхній вплив на ринок праці, про можливості карʼєрного зростання в сфері цифрових технологій, про цифрові інструменти для бізнесу: штучний інтелект, блокчейн, хмарні технології, розширену реальність та інтернет речей.
 • Практичні поради від українців, які працюють у провідних компаніях.

 • Цифрові сертифікати про закінчення курсів.
Переглянути брошуру Зареєструватися

Відео від світових та українських знаменитостей і лідерів думок

 • Відео з практичними порадами та історіями від лауреатів премії  «Оскар», топменеджерів, президентів, ветеранів, громадських діячів, лауреатів Нобелівської премії миру, провідних науковців, фахівців з комунікацій, реклами та інших сфер.
 • Спікерами платформи від України стали президент Української асоціації футболу та володар «Золотого м’яча» Андрій Шевченко, інфлюенсерка, громадська діячка та YouTube-креаторка Маша Єфросиніна, ветеран і тренер реабілітаційного центру «Незламні» Володимир «Будда» Рудковський, перша ракетка України та бронзова призерка Олімпійських ігор Еліна Світоліна, засновник та креативний директор FROLOV Іван Фролов, олімпійський чемпіон з боксу Володимир Кличко, засновник креативної агенції ISD Group Віктор Шкурба, засновниця та голова благодійного фонду «Клуб Добродіїв», громадська діячка Марія Тодорчук.
 • Серед світових зірок — співзасновник BecomingX та амбасадор UNITED24 Беар Гріллз, володарка  «Оскара» Джулія Робертс, легенда тенісу Роджер Федерер, телезірка Кортні Кокс та голлівудський актор Ченнінг Тейтум.
Зареєструватися

Ресурси для школярів та вчителів

 • Платформа має окремий розділ для шкіл та надає 24 готових до викладання уроки для учнів молодшого та середнього шкільного віку.  
 • Основні теми: спілкування в новому середовищі, налагодження дружніх звʼязків, турбота про психічне здоровʼя, формування звичок та постановка цілей, зосередженість на навчанні, керування емоціями та інші.
 • Заздалегідь підготовлені плани уроків українською та польською мовами.
 • Уроки представлені співзасновником BecomingX та амбасадором UNITED24 Беаром Гріллзом. українською мовою, за допомогою української компанії з клонування голосу  «Respeecher».
 • Тематичні дослідження фокусуються на проєктах від українських підприємців та бізнесів.
Переглянути відео Зареєструватися

Додаткові безкоштовні ресурси

Britannica Digital Learning

Школа Britannica - це онлайн-енциклопедія, яка дозволяє учням досліджувати широкий спектр тем. Цей провідний цифровий ресурс, який оновлюється щодня, є життєво важливим довідковим інструментом для учнів з будь-якими здібностями.

Century Intelligent Learning

Century прискорює вивчення англійської, математики та природничих наук, використовуючи штучний інтелект для персоналізації контенту, прискорення навчання та зменшення навантаження на вчителів.

Da Vinci

Da Vinci оживляє навчання за допомогою відзначених нагородами телевізійних шоу, документальних фільмів та інших матеріалів, надихаючи дітей мислити ширше, стимулюючи їхню природну допитливість і перетворюючи її на пристрасть до навчання впродовж усього життя.

AWS Educate

Розвивайте свої вміння роботи в хмарі у власному темпі, у зручний для вас час і абсолютно безкоштовно. AWS Educate пропонує сотні годин навчальних ресурсів, орієнтованих на новачків у хмарних технологіях.

ITSkills4U

ITSkills4U - це безкоштовна програма для українців, які зацікавлені в розширенні можливостей працевлаштування у сфері, яка не стосується ІТ, переході до ІТ сфери, або просуванні своєї ІТ-кар'єри.

Babbu

Babbu - це відзначений нагородами простий у використанні навчальний застосунок, який змінює уявлення про виховання дітей віком до 5 років. Він створений для того, щоб розширити можливості батьків і розвивати дітей у найважливіші перші роки життя.